Rendi info

Pakume rendiks erinevaid autoelamuid. Meie autopark on pidevalt uuenev ja kõik renditavad sõidukid on puhtad, hooldatud ning tehniliselt korras. Kõik kuvatavad hinnad sisaldavad liiklus- ja kaskokindlustust.

Kõrghooajal on minimaalne rendiperiood 7 päeva, lühem rendiperiood võimalik ainult vabade autode olemasolul.

Kõikidel meie autoelamutel on:

kolme põletiga gaasipliitroostevabast terasest kraanikauss(kaetud klaasiga)külmik koos sügavkülma osagasahtliboksid ja tööpindkassett wcdušširuumõhkkütte süsteempuhta- ja reovee paakboilersoe vesi230V pistikupesasid vähemalt 2markiisautoraadiokehtiv liikluskindlustuskehtiv Kasko kindlustustosadele mudelitele on paigaldatud jalgratta hoidik

LÄBISÕIDUPIIRANG: 500 km päev - iga ületatud kilomeeter 0,30 €

Rendiautode väljastamine toimub tööpäevadel 13:00 - 16:30 ja tagastamine 9:00-11:00.

RENDI PROTSEDUUR

1. samm - Broneerimine

Autoelamut on võimalik broneerida kas e-maili rent@estfinmarketing.com teel või meile helistades +372 55981944. Broneering jõustub 24 tunni jooksul peale broneerimistasu laekumist meie arveldusarvele.

PANGA REKVISIIDID:

SAAJA: EstFin Marketing Oü

SAAJA KONTO nr: EE962200221063455044

PANK: Swedbank

Broneerimistasu on 310 €

Enne broneerimist on võimalik autoelamuga tutvuda.

Kui mõjuval põhjusel ei rendita autoelamut ja sellest teatatakse ette vähemalt üks kuu, maksab rendifirma broneerimistasu tagasi. Kuni kahe nädalase etteteatamise puhul 50% broneerimistasust. Alla kahenädalase etteteatamise puhul broneerimistasu ei tagastata.

2. samm - Dokumendid / Leping

Enne sõiduki reaalset kättesaamist peab rentnik esitama kehtiva juhiloa ja kehtiva isikuttõendava dokumendi (ID kaart või pass). Palume edastada ka kõikide lisajuhtide pildiga dokumentide (juhiluba ja ID-kaart või pass) koopiad. Lubame oma autoelamu rooli juhi, kes omab vähemalt B-kategooria juhiluba, kes on vähemalt 21 aastat vana ja kes omab juhistaaži mitte vähem kui 3 aastat. Rentnik peab nõustuma lepingu tingimustega, kasutama sõidukit vastavalt nendele tingimustele ja kinnitama seda allkirjaga rendilepingul.

Autoelamuga on ilma eelneva kokkuleppeta keelatud sõita väljaspool Euroopa Liitu.

3. samm - Tasumine

Soovime ettemaksu kogu rendiperioodi eest + tagatisraha 310 €. Tagatisraha on kokku 620 €, millest 310 € tasutakse broneerimisel ja 310 € enne autoelamu kätte saamist.

4. samm - Sõiduki üleandmine

Autoelamu üleandmiseks kulub ligi 0,5 tundi, mis sisaldab põhjalikku instruktsiooni kasutamise kohta. Anname Teile üle täis kütusepaagiga, täis puhtavee paagiga ja tühja reoveepaagiga ning kahe gaasiballooniga (2x11kg) autoelamu.

5. samm - Sõiduki tagastamine

Autoelamu tagastada puhtana (reoveepaak tühi, wc kassett tühi, külmik sulatatud ja puhas, seest koristatud), tangituna ning kokkulepitud ajal ja kohas. Tagatisraha 620 € tagastatakse pärast autoelamu õigeaegset tagastamist juhul, kui auto on puhas ja terve.

NB! AUTOELAMUTES ON KEELATUD SUITSETADA JA VEDADA LOOMI !